Ahşap Oyma Atölyesi

Ahsap oyma atölyemizde hocamizin esliginde ahsaba geleneksel el aletleri ile sekil verip kendinize özel kasenizi oyacaksiniz.. Ahsaba dokunup, onu hissederek baslayacagimiz atölyede kisaca aletleri tanidiktan sonra kendi kâselerimizi oyacagiz. Hiçbir kimyasal kullanmadan bitirecegimiz el emegi kâselerimizi günlük hayatta, mutfakta gönül rahatligiyla kullanabilecegiz.

Fiyat :
350.00 TL
Adet :
guvenlihizli
  • Venüs ile keyifli saatler geçirmeye hazir misiniz?

    Ahsap oyma atölyemizde hocamizin esliginde ahsaba geneleksel el aletleri ile sekil verip kendinize özel kasenizi oyacaksiniz.
    Ahsaba dokunup, onu hissederek baslayacagimiz atölyede kisaca aletleri tanidiktan sonra kendi kâselerimizi oyacagiz. Hiçbir kimyasal kullanmadan bitirecegimiz el emegi kâselerimizi günlük hayatta, mutfakta gönül rahatligiyla kullanabilecegiz. Bu sirada da telasi bir kenara birakip bolca talaslanacagiz. Egitim sirasinda ahsap ürünlerin kullanimi ve bakimi nasil olmali konularini da ögrenmis olacagiz. Tüm malzemeleri biz temin ediyoruz, ve tabiki yaptiginiz ürün sizlerin oluyor.
    Atölye için gerekli tüm malzemeleri ve hos sohbetimize eslik edecek kahvemizi sizler için biz hazirliyoruz. Sizlerden istedigimiz tek sey bol kahkaha ile gelmeniz!

Bilgilendirme
Sepete Eklendi.Sepete Git