Çocuk Seramik Atölyesi

Venüs ile keyifli saatler geçirmeye hazir misiniz? Tecrübe aranmadan tasarlanan bu atölye, 5 yas ve üzeri çocuklar için idealdir. Çocugunuz birkaç atölye tamamlandiktan sonra kendi basyapitlarini yaratma becerilerini ögrenecek. Ögrenciler egitmenimiz yardimiyla özgür ve etkili düsünme kabiliyetlerini ortaya çikartarak çamurla tanisacak ve kendi tasarimlarini olustacaklar. Seramik sekillendirme atölyemizde, teorik bilginin yani sira seramik çamurunu tanima, sekillendirme teknikleri asamali olarak ögrenecegiz. Sizin Istediginiz ve seçtiginiz herhangi bir objeyi (tabak, bardak, vazo, obje vs. ) egitmenimizin yönlendirmesiyle keyifle ortaya çikartabilecekseniz. Workshop süresince dilediginiz kadar ürün çikartabileceksiniz. Ürün sayi sinirlamamiz yoktur. Seramil asamali bir sanattir. Kurutma, firinlama, boyama tekrar firinlanma gibi. Bu nedenle tek günlük atölye süresinde boyama yapamiyoruz. Workshoplarimizda yapilan ürünler beyaz sirlanmis (gidaya uygun) olarak teslim edilir. Ürünleriniz firinlandiktan sonra sizi bilgilendiriyoruz ve ürünlerinizi almaya geliyorsunuz. Firinlanma ve sir için ekstra ücret talep edilmemektedir. Tüm asamalar workshop ücretimize dahildir. Atölye için gerekli tüm malzemeleri ve hos sohbetimize eslik edecek kahvemizi sizler için biz hazirliyoruz. Sizlerden istedigimiz tek sey bol kahkaha ile gelmeniz!

Fiyat :
300.00 TL
Adet :
guvenlihizli
 • Venüs ile keyifli saatler geçirmeye hazir misiniz?
  Tecrübe aranmadan tasarlanan bu atölye, 5 yas ve üzeri çocuklar için idealdir. 
  Çocugunuz birkaç atölye tamamlandiktan sonra kendi basyapitlarini yaratma becerilerini ögrenecek. 
  Ögrenciler egitmenimiz yardimiyla özgür ve etkili düsünme kabiliyetlerini ortaya çikartarak çamurla tanisacak ve kendi tasarimlarini olustacaklar. 
   Seramik sekillendirme atölyemizde, teorik bilginin yani sira seramik çamurunu tanima, sekillendirme teknikleri asamali olarak ögrenecegiz. Sizin Istediginiz ve seçtiginiz herhangi bir objeyi (tabak, bardak, vazo, obje vs. )   egitmenimizin  yönlendirmesiyle keyifle ortaya çikartabilecekseniz. Workshop süresince dilediginiz kadar ürün çikartabileceksiniz. Ürün sayi sinirlamamiz yoktur.

  Seramil asamali bir sanattir. Kurutma, firinlama, boyama tekrar firinlanma gibi. Bu nedenle tek günlük atölye süresinde boyama yapamiyoruz. Workshoplarimizda yapilan ürünler beyaz sirlanmis (gidaya uygun) olarak teslim edilir. Ürünleriniz firinlandiktan sonra sizi bilgilendiriyoruz ve ürünlerinizi almaya geliyorsunuz. Firinlanma ve sir için ekstra ücret talep edilmemektedir. Tüm asamalar workshop ücretimize dahildir.

  Atölye için gerekli tüm malzemeleri ve hos sohbetimize eslik edecek kahvemizi sizler için biz hazirliyoruz. Sizlerden istedigimiz tek sey bol kahkaha ile gelmeniz!

   

Bilgilendirme
Sepete Eklendi.Sepete Git