Kuru (Toz) Pastel Atölyesi

Venüs ile keyifli saatler geçirmeye hazir misiniz? Önceden hiçbir tecrübe veya deneyime gerek olmadan egitmen esliginde kendi eserlerinizi yapabileceksiniz.Soft renk geçislerinin içinde eglenceli bir resim deneyimi yasiyoruz parmaklarimizla, bolca kirlenerek. Resim tekniginin sinirlarini zorluyoruz bu sefer kalemlerimiz çogunlukla parmaklarimiz. Size sunulan resimler arasindan seçim yaparak yada sizin özel olarak çalismak istediginiz bir resim varsa onun üzerinden de ilerleyebiliriz. Kuru pastel atölyesinde daha özgürüz, öncelikle görsel kompozisyon olusturmayi ve ardindan boya kullanimini ögreniyoruz

Fiyat :
350.00 TL
Adet :
guvenlihizli
 • Venüs ile keyifli saatler geçirmeye hazir misiniz?

   

  Venüs ile keyifli saatler geçirmeye hazir misiniz? Önceden hiçbir tecrübe veya deneyime gerek olmadan egitmen esliginde kendi eserlerinizi yapabileceksiniz.Soft renk geçislerinin içinde eglenceli bir resim deneyimi yasiyoruz parmaklarimizla, bolca kirlenerek.
  Resim tekniginin sinirlarini zorluyoruz bu sefer kalemlerimiz çogunlukla parmaklarimiz. Size sunulan resimler arasindan seçim yaparak yada sizin özel olarak çalismak istediginiz bir resim varsa onun üzerinden de ilerleyebiliriz.
  Kuru pastel atölyesinde daha özgürüz, öncelikle görsel kompozisyon olusturmayi ve ardindan boya kullanimini ögreniyoruz

  Atölye için gerekli tüm malzemeleri ve hos sohbetimize eslik edecek kahvemizi sizler için biz hazirliyoruz. Sizlerden istedigimiz tek sey bol kahkaha ile gelmeniz!

Bilgilendirme
Sepete Eklendi.Sepete Git