Sukulent Mum Atölyesi

Venüs ile keyifli saatler geçirmeye hazir misiniz? Önceden hiçbir tecrübe veya deneyime gerek olmadan egitmen esliginde kendi mumlarinizi yapabileceksiniz. Workshopa katildiginizda öncelikle mumdan rengarenk çiçekler yapip kendi zevkinize göre bir çiçek kombinasyonu yapiyorsunuz. Daha sonra cam bir fanus içine sukulenti mumumuzu yapiyoruz. Mum yapimi ile ilgili tüm detaylari ve malzeme bilgisini ögreniyor olacaksiniz. Mum yapiminda kullandigimiz malzeme %100 vegan soya parafinidir. Gün sonunda yaptiginiz mumlar tabi ki sizlerin oluyor! Atölye için gerekli tüm malzemeleri ve hos sohbetimize eslik edecek kahvemizi sizler için biz hazirliyoruz. Sizlerden istedigimiz tek sey bol kahkaha ile gelmeniz!

Fiyat :
450.00 TL
Adet :
guvenlihizli
  • Venüs ile keyifli saatler geçirmeye hazir misiniz?

    Önceden hiçbir tecrübe veya deneyime gerek olmadan egitmen esliginde kendi mumlarinizi yapabileceksiniz.

    Workshopa katildiginizda öncelikle mumdan rengarenk çiçekler yapip kendi zevkinize göre bir çiçek kombinasyonu yapiyorsunuz. Daha sonra cam bir fanus içine sukulenti mumumuzu yapiyoruz. Mum yapimi ile ilgili tüm detaylari ve malzeme bilgisini ögreniyor olacaksiniz.

    Mum yapiminda kullandigimiz malzeme %100 vegan soya parafinidir. Gün sonunda yaptiginiz mumlar tabi ki sizlerin oluyor! Atölye için gerekli tüm malzemeleri ve hos sohbetimize eslik edecek kahvemizi sizler için biz hazirliyoruz. Sizlerden istedigimiz tek sey bol kahkaha ile gelmeniz!

Bilgilendirme
Sepete Eklendi.Sepete Git