Sık Sorulan Sorular

İptal ettiğim ürünün ücret iadesi ne zaman yapılacak

Iptal veya iade ettiginiz ürününün tarafimiza ulasmasinin ardindan kontrol islemleri yapildiktan sonra 2-10 isgünü içerisinde ücret iadesi gerçeklestirilicektir.

 

Siparişlerimi nasıl takip edebilirim?

Siparislerinizi üye hesabiniza giris yaparak siparislerim bölümünden takibini saglayabilir veya Whatsapp hattimiz üzerinden destek alabilirsiniz.

 

Siparişim Ne Zaman Tarafıma Ulaşır

Siparisiniz 24 Saat içerisinde kargo verilir ve bulundugunuz konum özelliklerine göre kargo firmasi 2-3 isgünü içerisinde ürünü teslim edebilmektedir.

 

Siparişim Ben Adresimde Yokken Gelmiş

Kargo firmasi adresinizde bulunamamaniz durumunda paketinizi subenizden alabileceginizi bildiren bir not birakir. • 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen subeden almazsaniz siparisiniz iade edilir.

 

Kredi Kartı İle Ödeme Yaparken Güvende miyim?

 

Evet tamamen güvendesiniz. 
 

• Sitemizde en yüksek güvenlik sistemi olan yesil bar uygulamasi bulunmaktadir, 128 bit sifreleme ile iletilen bilgilerin güvenligini saglayan SSL Sertifikasi kullanilir.

 

• Alisveris yapilirken kullanilan kart bilgileriniz hiçbir sekilde kaydedilmez ve kesinlikle üçüncü kisiler tarafindan görülemez.

 

• Banka karti ile yaptiginiz islemlerde 3D Secure sistemi kullanilir. 3D Secure, online alisverislerin güvenligini saglamak amaciyla kart kuruluslari tarafindan gelistirilmis bir kimlik dogrulama sistemidir.