Aromaterapi ile Losyon Mum Atölyesi

%20
%20

Aromaterapi ile Losyon Mum Atölyesi

1.400 ₺ 1.750 ₺

Aromaterapi ile Losyon Mum Atölyesi satın almak için lütfen aşağıdan tarih ve saat seçiniz. Atölye fiyatlarına KDV dahildir, bir sonraki adımda adres bilgisini girebilirsiniz.

Uygun tarih bulunamadı.

Aromaterapi : Zihnimizi, vücudumuzu, yaşam kalitemizi arttırmaya ve dengelemeye yardımcı olmak amacı ile aromatik bitkilerde bulunan uçucu yağların doğal kokularını ve tedavi edici etkilerinin kullanımını sağlayan bütünsel bir terapidir.

Mum sadece bir atmosfer yaratmak için kullanılmaz. Aynı zamanda huzur ve rahatlama sağlar. Kokuların yıllardır bilinen tedavi edici özellikleriyle ruhumuza, zihnimize ve bedenimize iyi gelecek mumlar yapmaya ne dersiniz?

Atölye boyunca aromaterapi üzerine sohbet edip birçok uçucu yağın kokusunu deneyimleyeceğiz ve 2 adet doğal mum yapacağız.

1- Aromaterapi ile doğal mum: İçerisinde hiçbir kimyasal madde bulundurmayan kokusunu doğanın mucizesi bitki özlerinden alan soya mumu ve uçucu yağlar ile şifa dolu mumlar hazırlayacağız.

2- Aromaterapi ile losyon mum: YAK-ERİT-SÜR! bedeninizi hem ruhunuzu besleyin. İçerisinde hiçbir kimyasal madde barındırmayan cildi besleyen ve nemlendiren doğal bitkisel yağlarla losyon mumlar hazırlayacağız. Hazırlayacağımız bu müthiş mumlar, içerdiği saf aromatik yağlarla sizi rahatlatıp dinlendirirken cildinizi doğal güzelliğine kavuşturacak. Cildizine hoş bir koku veririken duyularınızı harekete geçirecektir.

Atölyelerimizde iade seçeneği yoktur. Son gün söylememek şartı ile bir kereliğine mahsus erteleme hakkı vardır. Ertelenen atölyenin 1 ay içinde kullanılma şartı vardır.

İLGİLİ ÜRÜNLER