Aromaterapi ile Parfüm Atölyesi

%20
%20
%20

Aromaterapi ile Parfüm Atölyesi

1.400 ₺ 1.750 ₺

Aromaterapi ile Parfüm Atölyesi satın almak için lütfen aşağıdan tarih ve saat seçiniz. Atölye fiyatlarına KDV dahildir, bir sonraki adımda adres bilgisini girebilirsiniz.

Uygun tarih bulunamadı.

Doğal parfüm atölyemiz için hiçbir tecrübe veya deneyime gerek olmadan eğitmen eşliğinde özel koku tasarımlarınızı yapabileceksiniz. parfüm atölyemiz teorik ve uygulama olarak iki asamadan oluşuyor. Neden aromaterapi yağları ile doğal parfüm? Her uçucu yağ doğal haliyle mucize bir karışımdır. Bileşimlerinde yüzlerce farklı koku molekülleri içerir. Uçucu yağlarla yapacağımız parfümümüzün en güzel yani şifalı özelliklerinin olmasıdır. Fiziksel, zihinsel ve duygusal olarak frekansımızı yükseltir. Bu workshopta koku yolculuğuna çıkacak, doğanın bize hediye ettiği şifalı bitkilerden tamamen doğal yöntemlerle elde edilen uçucu yağlarla kendimize özel parfümümüzü yapacağız ve biraz da, sağlıklı yasamaya çalışırken sentetik parfümlerin içeriğindeki kimyasalların ne kadar zararliı oldugunu göreceğiz.

 

Atölyelerimizde iade seçeneği yoktur. Son gün söylememek şartı ile bir kereliğine mahsus erteleme hakkı vardır. Ertelenen atölyenin 1 ay içinde kullanılma şartı vardır.

Atölyeler süresince fotoğraf ve video çekimi olması olasıdır. Bu çekimlerin Venüs Atölye adı altında kullanım hakkı saklıdır ve atölye tanıtım faaliyetlerinde kullanılabilir.

İLGİLİ ÜRÜNLER