Bubble+Şamdan Mum Yapım Atölyesi

Bubble+Şamdan Mum Yapım Atölyesi

1.150 ₺

Bubble+Şamdan Mum Yapım Atölyesi satın almak için lütfen aşağıdan tarih ve saat seçiniz. Atölye fiyatlarına KDV dahildir, bir sonraki adımda adres bilgisini girebilirsiniz.

Uygun tarih bulunamadı.

Venüs ile keyifli saatler geçirmeye hazır mısınız?

Önceden hiçbir tecrübe veya deneyime gerek olmadan eğitmen eşliğinde kendi mumlarınızı yapabileceksiniz. Workshopa katıldığınızda 2 adet mum ( bir şamdan ve 9lu bubble ) yapıyor ve mum yapımı ile ilgili tüm detayları ve malzeme bilgisini öğreniyor olacaksınız. Mum yapımında kullandığımız malzeme %100 vegan soyadır. Gün sonunda yaptığınız mumlar tabi ki sizlerin oluyor!

Mum yapmaya devam etmek isterseniz kullanılacak tüm malzeme bilgisi ve tedarik edebileceğiniz yerleri eğitmenimiz sizlerle paylaşacaktır.

Atölye için gerekli tüm malzemeleri ve hoş sohbetimize eşlik edecek kahvemizi sizler için biz hazırlıyoruz. Sizlerden istediğimiz tek şey bol kahkaha ile gelmeniz!

Atölyelerimizde iade seçeneği yoktur. Son gün söylememek şartı ile bir kereliğine mahsus erteleme hakkı vardır. Ertelenen atölyenin 1 ay içinde kullanılma şartı vardır.

Atölyeler süresince fotoğraf ve video çekimi olması olasıdır. Bu çekimlerin Venüs Atölye adı altında kullanım hakkı saklıdır ve atölye tanıtım faaliyetlerinde kullanılabilir.

İLGİLİ ÜRÜNLER